Český Autoporadce

Jsme první a jediná nezávislá česká společnost, zabývající se komplexním řešením nákupu ojetého i nového vozu. V našem týmu máme experty z automobilového průmyslu, kteří mají v tomto odvětví dlouholetou praxi. Náš tym se skládá ze soudních znalců, právních zástupců, automechaniků, bývalých prodejců, výkupců vozidel a finančních poradců.

Vše začíná výběrem vhodného vozu dle Vašeho zadání.

Dalším krokem je důkladná vizuální kontrola a vyhodnocení stavu vozu.

Každý vybraný vůz podrobíme zátěžovému testu v provozu a vyhodnotíme jeho mechanický stav.

Ověříme zda-li vůz není kradený, nejsou pozměněny identifikační znaky, jestli je evidován v leasingových a úvěrových společnostech apod.

V naší společnosti pracují profesionálně vyškolení pracovníci s mnohaletou praxí, kteří vědí o vozidlech vše. Disponujeme nejmodernějšími technologiemi, které nám pomáhají odhalovat skutečný stav vozidla, ať už jde o karosářské a lakýrnické zásahy či opravy, diagnostické přístroje, které odhalí skutečný stav najetých kilometrů, závady na motoru, v elektroinstalaci, v řídicích jednotkách, převodovce apod.

Český autoporadce má přístup do registru odcizených vozidel, leasingových a uvěrových  společností, stanic technických kontrol (STK).  Každý vůz pečlivě prověříme po technické stránce, podrobíme vůz zátěžovému testu a také zjistíme, zdali na něj není vázán nějaký finanční či právní závazek. Vše probíhá online přímo v terénu, čímž získáváme neomezenou flexibilitu a šetříme váš čas.

NA CO SI DÁT POZOR?

Často bývají velice chytře napsány kupní smlouvy, z kterých vyplývá, že si vlastně kupujete vůz na náhradní díly apod. Většina Čechů řeší nákup vozu formou financování a v tomto segmentu se dá ušetřit cca 30% z celkové částky vozu.